Bagatela to nietuzinkowe miejsce, w którym można skorzystać z usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Salon zatrudnia prawdziwe gwiazdy z branży fryzjerskiej – stylistów na co dzień współpracujących przy przygotowaniu modelek do sesji zdjęciowych i pokazów mody. To miejsce, w którym swój wizerunek odmieniły setki osób. Tutaj wszystko zaczyna się od rozmowy i pomysłu stylisty, dzięki któremu fryzura podkreśla urodę i cechy charakteru klienta.

W salonie Bagatela klienci mogą skorzystać z kompleksowych usług stylizacji i odnowy włosów. Można tu poddać się profesjonalnej koloryzacji, przedłużaniu i trwałej ondulacji. W ofercie salonu znajdują się również zabiegi pielęgnacyjne na włosy, takie jak Repair Rescue czy Fibreflex oraz keratynowe prostowanie. W Bagateli świadczony jest także rewolucyjny zabieg przedłużania i zagęszczania włosów metodą HairTalk Extension oraz Great Lengths.

Bagatela to miejsce stworzone przez kreatywne osobowości Tyberiusza Marciniszyna, fryzjera stylistę oraz Tomasza Tarnowskiego, architekta, nietuzinkowe osobowości, dla których stylizacja włosów stała się nie tylko pasją, ale i sprawdzonym sposobem na życie.

Salon zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Kieleckiej 41a lok 2 na malowniczym Starym Mokotowie.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Bagatela Salon Fryzjerski

Kielecka 41A/2
02-530 Warszawa
boczna Rakowieckiej

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
09:00 - 20:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb
09:00 - 15:00
Nd ZAMKNIĘTE